ȘCOALA DE VARĂ ȘI CONFERINȚA NAȚIONALĂ DE

EDIȚIA A III–A

REFORMAREA DREPTULUI AFACERILOR PRIN NOILE CODURI

Universitatea Româno-Americană, București 11 - 14 septembrie 2014

Perioada de inscriere: 23 iunie 2014 – 5 septembrie 2014.

Înscrierea se face prin email, prin completarea formularului electronic (click aici) și transmiterea lui la următoarea adresa de email:

Taxa de participare este de 200 lei/persoană, cu reducere pentru studenți la: 150 lei/persoană.

Taxa de participare se plătește în contul bancar: RO75BRDE410SV98563894100, deschis la Banca Română de Dezvoltare - Groupe Societe Generale, Agentia Universitatea Româno-Americană, beneficiar Universitatea Româno-Americană, cu sediul în București, B-dul Expoziției nr. 1B, CUI: 9081408, cu mențiunea „Taxă pentru Școala de Vară de Dreptul Afacerilor 2014”.

Dupa evidențierea plății taxei de inregistrare, veți fi înregistrat și veti primi prin email factura fiscală electronică.

Factura originala o puteti ridica de la sediul nostru de la serviciul financiar, precum și in timpul conferinței de la biroul de înregistrare.

Participanții din alte localități, cu prioritate acordată studenților, vor fi cazați, la cerere și contra-cost, în Căminul Hotel din Campusul Universității Româno-Americană din București, B-dul Expoziției nr. 1B, sector 1.

Solicitarile de cazare se vor face direct la administratorul Caminului Hotel, respectiv la Dl. Samoila tel: 0744 539 001.

Certificat de participare - Toti participantii vor primi Certificat de participare

Persoane de contact:

Asistenți manageri proiect: